Čo si obliecť na prvé rande?

Apr 11, 2018

Je to tu - prvé stretnutie! Samozrejme, že chcete vyzerať dobre a páčiť sa. Ale keď dôjde na vyberanie oblečenia myslite v prvom rade na to, že sa musíte cítiť pohodlne. Nepohodlné oblečenie vás zbytočne znervózni. Mali by ste sa venovať človeku vedľa vás a nie košeli, čo škrabe za krkom. Samozrejme oblečenie by malo zodpovedať aj miestu, kde sa stretnete. To, že do divadla sa nechodí v rifliach, hádam ani netreba pripomínať.

Menej je viac

Pozor na to, aby ste to pri všetkej tej snahe o dobrý prvý dojem neprehnali. Príliš silný parfum alebo prihrubá vrstva make-upu Vám plusové body nezískajú. Platí všetko s mierou.

Oblečte sa primerane okolnostiam

Ak sa napríklad bude vaše prvé stretnutie odohrávať vonku, oblečte sa dostatočne teplo. Ak vám bude zima, budete mrzutí a druhá strana by si to mohla zle vysvetliť.

Alebo naopak, ak si ako miesto schôdzky vyberiete elegantný bar alebo reštauráciu, nechajte tenisky v skrini a oblečte si niečo trošku viac špeciálne. Pre toho druhého to bude signál, že vám na tejto udalosti a na ňom alebo nej záleží.