cover

Hodnotenie Spoznajmesa

Apr 11, 2018

Prehľad:

Zoznamujete sa radi s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí by sa tiež cheli pobaviť, a prežiť spoločné zážitky spolu s vami? To Vám ponúka zoznamovací portál Spoznajmesa.sk ktorý patrí medzi najlepšie zoznamky v Slovenskej republike. Prečo byť sám a nezoznámiť sa, vyskúšať nezáväzný vzťah, ktorý pomôže rozptýliť zo zabehnutého stereotypu každodenného života? Proces zoznamovania na internete je špecifický a je určite dobré a zábavné si ho vyskúšať. Zdieľajte s ostatnými členmi našej zoznamovacej komunity svoje sny a fantázie a nebuďte už sami!

Navštívte Spoznajmesa

Obchodné podmienky a bezpečnosť

Spoznajmesa.sk má radu možností pre vyhľadanie toho pravého partera či partnerky. Pomocť Vám tu môže dotazník, vďaka ktorému rapídne zvýšite svoju pravdepodobnosť zoznámenia sa. Unikátny zoznamovací dotazník je vyhodnotený na základe počítačovej analýzy jednotlivých odpovedí, kde Vám vyhodnotí a vyberie optimálnych partnerov podľa Vaších predstáv. Môžete taktiež využiť Rýchlozoznamku kde hodnotíte profily na základe páči/nepáči a pokračujete kontaktovaním jednotlivých užívateľov. Zďaleka to však nieje všetko čo Spoznajmesa.sk ponúka, je tu možnosť vyhľadania partnerskej zhody podľa znamenia a samozrejme vyhľadávací filter podľa výberu kraja, mesta, stavu alebo veku. Na stránke sa nestretnete s otravnými reklamami. Dá sa tu zapojiť do súťaží o rôzne hodnotné ceny, takže s hľadaním toho pravého, tej pravej sa aj zabavíte a pri troche šťastia vyhrajete. Prihlásiť sa samozrejme môžete cez Facebook na svojom telefóne či tablete, takže budete online kdekoľvek.

Ceny
Ochrana osobných údajov je pre Spoznajmesa.sk samozrejmosťou a preto si drží predné priečky vo svete zoznamiek. Všetky potrebné informácie sa nachádzajú vo všeobecných obchodných podmienkach ktoré spĺňajú platné zákony. Základná registrácia je zdarma, čo je obrovské plus. Najväčšou výhodou je zakúpenie si skúšobného členstva za €1, kde si môžete v kľude vyskúšať celú zoznamku na jeden týždeň. Platiť za plné členstvo sa môže rôznymi spôsobmi ako napriklad: platobnou kartou, sms správou, bankovým prevodom. Všetko je prehľadné a jednoduché, odkázanie na prvé kroky pre začiatočníkov, pri problémoch sa možete vždy obrátiť na podporu ktorá Vám s radosťou odpovie na všetky vaše dotazy.

Our Score