cover

c-date recenzie

Oct 04, 2019

Prehľad

Ak si chcete nájsť seriózny vzťah, toto je pre vás tá najlepšia stránka. Nachádza sa tu množstvo používateľov, ktorí zmýšľajú podobne. Stačí, ak si vyplníte profil a môžete začať hľadať svoju polovičku. Len nezabudnite zodpovedať všetky otázky čo najskôr, pretože viac detailov o sebe znamená väčšiu šancu nájsť si niekoho, kto sa k vám hodí.

Navštívte C-date

Funkcionalita

Surfovanie po webstránke nie je vôbec zložité, pretože stránka nezahlcuje používateľa zbytočnými možnosťami. Ak sa však aj napriek tomu stratíte, vždy je lepšie vrátiť sa o pár stránok dozadu. Profily sú navrhnuté podobným spôsobom. Spočiatku sa zobrazujú iba najpodstatnejšie údaje používateľa profilu, rozkliknutím si však môžete zobraziť aj podrobnosti.

Vyhľadávanie osôb

Pri súčasnom počte ľudí na svete to môže navonok vyzerať, že nájsť si seriózneho partnera je ako hľadať ihlu v kope sena. Dobrou správou však je, že máme množstvo filtrov, vďaka ktorým môžete zúžiť svoj výber. Ak ste si našli niekoho, kto vám vyhovuje, máte množstvo príležitostí spoznať sa nezáväzne prostredníctvom četu. Nech už k tomu pristúpite akýmkoľvek spôsobom, skôr či neskôr si seriózneho partnera určite nájdete.

Our Score

9.6

out of 10
Návšteva C-date