cover

Hodnotenie Academic Singles

Apr 11, 2018

rehľad:

Portál Academic Singles sa zreteľne zameriava na rôzne druhy zoznámenia. Môžete tu hľadať lásku v rámci partnerskej zoznamky, odborné kontakty v profesijnej, alebo kamarátov na šport či hobby v záujmovej zoznamke. Takto môžete spoznať ľudí z vášho, alebo iného odboru, nájsť si niekoho na šport, kultúru, spoločné cestovanie alebo dovolenku, alebo sa zamerať na partnerské zoznámenie.

Registrácia a prihlásenie je veľmi rýchle, môžete sa prihlásiť aj cez Facebook. Portál práve kvôli svojej všestrannosti spája veľkú komunitu užívateľov a otvára možnosti na stretnutie množstva zaujímavých ľudí. Priznám sa chvíľu mi trvalo kým so sa na stránke zorientoval, ale potom som objavil množstvo zaujímavých funkcií ako fórum, nástenku či náhodník, vďaka ktorým sa určite nebudete nudiť. Dávam však mínus za zlé preklady a nefungujúce linky.

Navštívte Academic Singles

Ceny a obchodné podmienky:

Za VIP za 1,90 eur na 10 dní, ktoré sa automaticky predlžuje si môžete aktivovať rozšírené funkcie. Získate za to jasné zobrazenie fotiek užívateľov, uvidíte, kto videl váš profil, zvýraznite si profil, používanie asistenta a mnoho iného.

Na stránke sa nachádzajú všeobecné obchodné podmienky aj informácia o ochrane osobných údajov.

Záver:

Dobrá stránka s príjemnou a uvoľnenou atmosférou. Dávam plus za zameriavanie sa aj na profesijné či záujmové zoznámenie a to, že sa tu stretáva veľa užívateľov. Mínus za ťažkú orientáciu, technickú stránku a zlé preklady.

Our Score