cover

Recenzia: Singles50 - zoznamka nielen pre starších

Jul 12, 2018

Online zoznamky nie sú len pre mladšie generácie. Čoraz viac ich začínajú využívať aj ľudia vyššej vekovej kategórie, ktorí tiež potrebujú zahnať samotu. Priestor na virtuálne stretnutia na Slovensku ponúka napríklad zoznamovací portál Singles50.

Singles50 je zoznamkou orientovanou prevažne na zrelších ľudí hľadajúcich partnerov s rovnako serióznym prístupom. Ponúka priestor so širokými možnosťami na výber svojich polovičiek, zoznámenie sa, ale aj nezáväzné stretnutia. Aj prostredníctvom tejto zoznamky môžu staršie generácie zahodiť zábrany a skúsiť súčasné trendy - ovládanie portálu je skutočne jednoduché a prehľadné.

Registrácia - ako na to?

Ak ste absolvovali prvý krok a rozhodli ste sa zapojiť do online siete Singles50, združujúcej osamelé duše, stačí vám len podstúpiť krátky registračný proces, ktorý zahŕňa vyplnenie registračného formulára a osobnostného testu. 

Tento test vám zaberie len zopár minút, avšak pristupujte k jeho vypĺňaniu zodpovedne. Jeho výsledky budú totiž použité pri generovaní vhodných kandidátov pre vás. Rozhodne mu venujte náležitý čas a pozornosť.

Po registrácií na Singles50 vám odporúčam doplniť si svoj profil o údaje a informácie, ktoré neboli obsiahnuté v spomínanom teste, a ktoré považujete za dôležité zdieľať s ostatnými užívateľmi. Ušetrí vám to čas pri výbere a následnej komunikácií s ostatnými.

Užívateľské funkcie portálu Singles50

Používanie zoznamky Singles50 je naozaj jednoduché, takže sa nemusíte obávať žiadnych komplikácií pri jeho užívaní, aj keď nie ste veľmi technicky zdatní. 

Akonáhle je vaša registrácia úspešná, systém začne s hľadaním užívateľov, ktorí by vás mohli zaujímať. V základnom balíku je počet návrhov obmedzený. Odporúčam vám však využiť funkcie prémiového účtu, aby ste z tejto zoznamky vyťažili maximum.

Funkcie portálu Singles50 možno zhrnúť nasledovne:

  • garancia minimálne desiatich partnerských návrhov za deň,
  • sekcia "Kto videl môj profil" vám umožní pozrieť si užívateľov, ktorí si otvorili váš profil,
  • sekcia "Zoznam obľúbených" vám zas umožní ukladanie vašich favoritov na jednom mieste,
  • neobmedzená komunikácia,
  • možnosť prezerania si fotografií a nastavenie vášho účtu tak, aby si vaše fotky mohli prezrieť len vybrané kategórie užívateľov.

Prečo si zriadiť Prémiový účet?

Užívanie online zoznamky Singles50 je v zásade bezplatné. Ak by ste však chceli využívať niektoré jej špeciálne funkcie, budete na to potrebovať tzv. prémiové členstvo, ktoré vám garantuje neobmedzené užívanie portálu s plným prístupom na využívanie všetkých ponúkaných služieb.

Vybrať si môžete jeden z nasledovných prémiových účtov: jednomesačné v cene 49,90 EUR/mesiac, trojmesačné v cene 29,90 EUR/mesiac a šesťmesačné v cene 19,90 EUR/mesiac, na ktoré sa často ponúkajú rôzne zľavy. 

Ak si chcete zvýšiť vaše šance mali by ste zvážiť výber niektorého z vyššie uvedených balíkov, nakoľko tieto ponúkajú svojim užívateľom mnohé výhody. K týmto výhodám patrí napríklad možnosť pozrieť si, ktorí užívatelia si prezreli váš profil, pridať si kontakty do svojich obľúbených, neobmedzene si prezerať fotky ostatných užívateľov a podobne.

Výhody a nevýhody Singles50

Výhody

  • Výhodou tohto portálu je jeho jednoduché ovládanie, ktoré ocenia najmä starší užívatelia. 
  • Základný balík poskytuje pomerne rozsiahle funkcie. 
  • Portál má dôkladne zabezpečený systém ochrany, takže sa nemusíte obávať zneužitia vašich osobných údajov a zásahu do súkromia.

Nevýhody

  • Medzi nevýhody však možno zaradiť najmä obmedzenú komunikáciu, ak máte len základný balík.
  •  Ďalším obmedzením je tiež skutočnosť, že fotky niektorých užívateľov si môžete pozrieť len ak vám na to udelili súhlas

Aj napriek týmto nevýhodám je zoznamka Singles50 veľmi populárna - denne sa na ňu zaregistruje niekoľko desiatok nových užívateľov.

Ochrana súkromia

Bezpečnosť a ochrana súkromia je na prvom mieste. Na zoznamke Singles50 sa nemáte čoho obávať - bezpečnostná politika je dôkladne prepracovaná. Ak by ste mali podozrenie z akéhokoľvek zneužitia vášho profilu alebo osobných údajov, je možné a odporúčané toto podozrenie bezodkladne nahlásiť.

Okrem uvedeného si jednotliví užívatelia môžu personalizovať svoju viditeľnosť (t.j. zobrazovanie vášho profilu) ostatnými užívateľmi. Nastaveniu profilu venujte náležitú pozornosť - vyhnete sa tak prípadným nepríjemnostiam. Po tom ako daného človeka bližšie spoznáte, vám samozrejme nič nebráni v zmene nastavení vášho profilu.

Ak už nemáte ďalej záujem využívať služby Singles50, môžete si svoj profil bez akýchkoľvek problémov zrušiť. Urobiť tak môžete vo svojom profile v časti "Nastavenia". Zrušením vášho účtu však stratíte všetky údaje, ako aj komunikáciu s ostatnými užívateľmi uskutočnenú v rámci zoznamovania sa na Singles50.

Návšteva Singles50

Singles50 - Záverečné zhodnotenie

Nebráňte sa spoznávaniu nových ľudí. Váš vek by nemal byť prekážkou šťastia. Zoznamovací portál Singles50 je garanciou jednoduchosti a spoľahlivosti. 

Registrujte sa už dnes a nečakajte viac na náhodu - Singles50 spraví prvý krok za vás. Stačí len kliknúť na stránku a vydať sa na dobrodružstvo spoznávania nových ľudí. Možno ten pravý/pravá čaká na vás práve tu!

Our Score