cover

Recenzia zoznamovacieho portálu Partner Na Úrovni

Apr 11, 2018

Partnernaurovni.sk je zoznamovacím portálom, ktorý pôsobí na slovenskom trhu už takmer desať rokov, pričom bol založený nemeckou spoločnosťou, ktorá prevádzkuje internetové zoznamky najmä v európskych štátoch.

Vzhľadom na profesionálny a odborný prístup patrí k špičke v sprostredkovaní vhodných partnerov. Je obľúbeným portálom vzdelaných osôb so serióznym záujmom nájsť si životného partnera. 

Hlavnou dominantou tejto zoznamky, ktorá ju nepochybne odlišuje od ostatných, je tzv. Matching test. Prostredníctvom tohto testu sa záujemcom zabezpečí výber možných vhodných partnerov, ako aj následná bezpečná online komunikácia.

Registrácia a Matching test

Registrácia na tomto portáli je jednoduchá - stačí zadať vašu e-mailovú adresu, potvrdiť ju vo verifikačnom e-maile a následne vyplniť osobnostný dotazník. 

Jeho vyplnenie vám síce zoberie trochu času, najmä ak si na jednotlivých odpovediach dáte záležať, tento čas sa vám však vráti v takej forme, že systém vám vyhľadá partnerov podľa vašich predstáv, preferencií a zložiek vašej osobnosti. 

Tento systém pracuje s vami uvedenými osobnostnými, psychologickými a demografickými kritériami, a na základe zlučiteľnosti vám vyberie kandidátov, s ktorými došlo k prieniku (zhode).

Špeciálne funkcie

Partner Na Úrovni je veľmi prehľadný a umožňuje rýchlu a bezproblémovú orientáciu v jednotlivých sekciách. V sekcii "Návrhy partnerov" je možné nájsť partnerov vybratých na základe zhody s vami.

Sekcia "Čo keď náhodou ..." zas ponúka návrh takých partnerov, u ktorých zhoda nie je stopercentná, ale vzhľadom na zhodu vo väčšine zvolených kritérií, je možnosť že vás navrhnutý uchádzač môže zaujať. Pri tejto funkcii si môžete zobraziť len jeden profil, rozhodnúť sa či s ním nadviažete kontakt alebo nie, a až následne si môžete pozrieť ďalší profil.

Komunikovať je možné odoslaním osobnej správy, úsmevu, komentáru k textu alebo fotografií, udelením lajku alebo odoslaním žiadosti o zaslanie fotografie.

Návšteva Partner na úrovni

Členstvo na portáli

Partner Na Úrovni ponúka bezplatné užívanie (základné členstvo), v rámci ktorého môžete využívať funkcie tohto portálu obmedzené na: akceptáciu návrhov zo strany potenciálnych partnerov, limitovanú komunikáciu prostredníctvom klasického "lajkovania", možnosť uploadovania vlastnej fotografie a oboznámenia sa s výsledkami uskutočneného testu.

Ak by ste tento Partner Na Úrovni chceli využívať plnohodnotnejšie a bez akýchkoľvek obmedzení, vyberte si niektoré z ponúkaných VIP členstiev. VIP členstvo sa ponúka v troch rôznych kategóriách, odstupňovaných v závislosti od doby členstva a ceny, pričom najpopulárnejšie je členstvo VIP Classic - trojmesačné členstvo v cene 4,95 € na mesiac, na ktoré sa však pomerne často ponúka zľava až do výšky 20% z ceny balíka. Okrem toho môžete využiť aj šesťmesačné členstvo VIP Comfort v cene 3,85 € na mesiac alebo mesačné členstvo VIP Light v cene 9,95 € na mesiac.

VIP členstvo je spojené s mnohými výhodami, okrem iného, najmä: možnosťou prijímania neobmedzeného množstva správ, možnosťou sledovať, kto si zobrazil váš profil, máte prístup k fotkám potenciálnych partnerov, pod ktoré môžete umiestniť aj svoj komentár, ale najmä prostredníctvom interaktívnej funkcie "Čo keď náhodou" sa vám denne zobrazí až o 20 viac partnerských návrhov.

Bezpečnosť a vypovedanie členstva

Tento zoznamovací portál Partner Na Úrovni garantuje bezpečnosť v komunikácii, ako aj seriózny a diskrétny prístup k vašim osobným údajom. 

Jednotlivé profily sú síce pravidelne kontrolované, avšak aj užívatelia by mali dbať na bezpečnosť a pri nadväzovaní známostí by mali postupovať opatrne (najmä vo vzťahu k poskytovaniu osobných a chúlostivých informácií).

Vaše VIP členstvo v Partner Na Úrovni môžete kedykoľvek zrušiť jeho vypovedaním. Stačí ak vo vašom profile v sekcií "Môj účet - Druh členstva", zvolíte a potvrdíte možnosť "Zrušiť členstvo" a po zrušení obdržíte potvrdzujúci e-mail a budete aj naďalej môcť využívať základnú verziu zoznamky. 

Okrem toho portál ponúka aj trvalé zrušenie vášho profilu, s tým že všetky vaše zložky, komunikácia s ostatnými užívateľmi, ako aj všetky informácie budú trvalo odstránené.

Výhody

  • Najoceniteľnejšou výhodou je skutočnosť, že Partner Na Úrovni vám aktívne vyhľadáva vhodných partnerov podľa výsledkov vášho testu a vami zvolených kritérií pre partnera, o ktorého by ste mali záujem. 
  • Prostredníctvom tejto zhody vám šetrí prácu a čas, ktoré by ste museli investovať do hľadania po vlastnej osi.
  • Zároveň ide o zoznamku, pri ktorej máte o partnerovi pomerne obsiahle prvotné informácie, a ktorá sa vyznačuje serióznosťou užívateľov - takže ak hľadáte dlhodobý vzťah, na tejto zoznamke ste na správnom mieste.

Nevýhody

  • Azda jedinou nevýhodou je jej spoplatnenie. Aj napriek tomu, že je možné využívať aj jej bezplatnú verziu, jej funkcie sú veľmi limitované, takže na jej plnohodnotné využívanie si budete musieť zvoliť niektoré z ponúkaných VIP členstiev.

Záver

Vďaka prepracovanému osobnostnému dotazníku a systému využívajúcemu matematické zhody, je tento Partner Na Úrovni jedinečným miestom na zoznámenie sa s ideálnym partnerom. 

Okrem toho je tiež miestom profesionálneho prístupu a diskrétnosti, takže všetky získané údaje sú chránené striktnou bezpečnostnou politikou firmy. 

So zohľadnením všetkých vyššie uvedených informácií je už len na vás urobiť prvý krok k nájdeniu si životného partnera.

Our Score